Соглашение с кредиторами о списании 20% долга Украины может быть достигнуто уже на этой неделе
25.08.2015
Комітет кредиторів України, з яким наша країна веде переговори про реструктуризацію частини державного боргу з березня 2015 року, запропонував уряду завершити боргову угоду вже на поточному тижні та списати 20% боргу, який підлягає реструктуризації, в той час як Україна пропонувала списати вдвічі більше - 40%.
Про це повідомляє британська газета Financial Times з посиланням на свої джерела.
'Переговори ще тривають, і пропозиція списати 20% боргу – це останнє, що може дозволити обом сторонам завершити боргову операцію і виконати вимоги Міжнародного валютного фонду, одна з яких – скоротити борг на 15,3 мільярда доларів протягом наступних 4 років', - зазначає видання.
Згідно з даними Financial Times, пропозиція може стати запорукою завершення переговорів і досягнення угоди вже цього тижня.
Читайте также: С 1 июля 2015 года изменены условия для проведения внеплановых документальных проверок
'Списання частини боргу стане складовою великої угоди, яка включає пролонгацію платежів, заморозку купонних виплат, а також можливість надання так званих компенсаторних виплат, розмір яких залежатиме від швидкості відновлення економіки та рівня ВВП', - зазначає Financial Times.
Як повідомляв УНІАН, Україна почала переговори про реструктуризацію частини боргу в рамках нової програми з МВФ в березні цього року і розраховує в результаті відстрочки виплат по боргах та їх часткового списання заощадити до 5,2 мільярда доларів цього року і до 15,3 мільярда доларів протягом найближчих 4 років. Крім того, двома іншими обов'язковими вимогами Фонду є скорочення боргу до 70% ВВП і зниження потреби в зовнішньому фінансуванні до 10-12% до 2020 року.
Наразі домовитися з кредиторами і провести реструктуризацію вдалося тільки двом державним банкам – 'Укрексімбанку' та 'Ощадбанку', які отримали відстрочку виплати боргу на 7 років в обмін на підвищення ставки купона без списання основної суми боргу за єврооблігаціями з погашенням у 2015-2018 роках на 1,5 мільярда доларів і 1,3 мільярда доларів, відповідно.
У червні міністр фінансів Наталія Яресько заявляла, що Україна 'теоретично' в кінці липня може оголосити мораторій на виплати в разі відсутності прогресу в переговорах з кредиторами в рамках чинного з 17 червня закону. Однак згодом сторони переговорного процесу оприлюднили спільну заяву про прогрес та укладення угоди про конфіденційність, 24 липня Мінфін виплатив купон за євробондами на 120 мільйонів доларів.
У середині серпня Київ почав ще один раунд переговорів з кредиторами, який, на думку українського Мінфіну, має стати завершальним. Переговори проходили в Сан-Франциско на прохання Спеціального комітету кредиторів. При цьому український Мінфін назвав цю зустріч останньою можливістю для досягнення спільної домовленості про реструктуризацію і в черговий раз попередив, що наша країна буде змушена використовувати альтернативні механізми для забезпечення фінансування програми співпраці з Міжнародним валютним фондом у разі неможливості досягти домовленості.
Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/finance/1114946-ugoda-z-kreditorami-pro-spisannya-20-borgu-ukrajini-moje-buti-dosyagnuta-vje-tsogo-tijnya-zmi.html
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Новая Зеландия. Записки из Веллингтона
Другой климат, другие условия, необычные, интересные решения. Прогуливаясь по улочкам Веллингтона, то и дело сталкиваешься с чем-то интригующим и привлекающим внимание. Перепад температуры с +25-30 летом и +15 зимой, при высокой влажности воздуха позволяют местным садоводам реализовывать самые разнообразные "чудеса".
Чехия. Вальдштейнский сад
Praha 1, Letenska ul., Mala Strana. Именно здесь расположен Вальдштейнский сад (Vald tejnsk zahrada). Несмотря на то, что это буквально в центре Праги, тем, кто в этом городе впервые, не так-то просто самостоятельно сад отыскать.
Франция. Дуэ-ля-Фонтен. Муниципальный розарий Фуйон
Заслуживает внимания, потому что:
- это муниципальный розарий;
- здесь присутствует практически весь набор приемов озеленения,
- выработанных в европейской истории розоводства;
- демонстрируется многообразие вариантов использования роз различных садовых групп в ландшафте.Містичний сад Німа: нотатки профі
Тисячоліття назад на місці розташування цього саду було язичницьке святилище. Джерело, якому з давнини приписували цілющі властивості, – ще один загадковий елемент парку. Про інші дива та архітектуру Садів Фонтана міста Нім читайте далі.
Украина. Киев. Розарий ботсада им. Н.Н. Гришко
Заслуживает внимания, потому что:
- гармонично сочетает элементы регулярного и ландшафтного стиля;
- это самый большой в Украине «Сад роз»;
- коллекция включает более 150 лучших отечественных и зарубежных сортов роз различных садовых групп.Букский каньон
Стоит посмотреть, потому что:
- он входит в сотню самых красивых мест Украины и занимает второе место в рейтинге «Семь чудес Черкасщины»
- это уникальный маленький фьорд на территории нашей страны
- здесь находятся живописные руины водяной мельницы конца XIX века и одной из первых украинских ГЭС
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.